O nás

Sme cestovná agentúra, ktorá na základe zmluvy poskytuje autorizovaný predaj zájazdov od najväčších cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom trhu. Predávame iba plne poistené zájazdy za rovnaké ceny ako zastúpené cestovné kancelárie a to vrátane zliav, vernostných programov a rôznych bonusov.

Nechýba tu samozrejme ani ponuka zlacnených zájazdov tzv. LAST MINUTE od väčšiny cestovných kancelárií na trhu.

Cena zájazdu v porovnaní s ostatnými cestovnými kanceláriami je rovnaká.Ceny zájazdov nenavyšujeme!Zachované sú dokonca i sprievodné akcie pri predaji zájazdov,ako napr.vernostný a klubový program,špeciálne zľavy pre deti,juniorov,seniorov,mladomanželov.....

Je zobrazená ponuka zájazdov, ktoré sú skutočne voľné. Ponuka zájazdov je aktualizovaná denne. Napriek tomu ešte vždy dochádza k spätnej kontrole dostupnosti kapacity u partnera. Snažíme sa tak vyhnúť prípadným nedorozumeniam. V prípade ponuky tzv.,zájazdov Last Minute, kedy sa väčšinou jedná o pár posledných voľných miest a ich predaj je veľmi dynamický,môže nastať prípad, že vypísaný zájazd nebude vo chvíli odosielania objednávky voľný. V tomto prípade Vám veľmi radi okamžite prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky, ponúkneme alternatívne riešenie.

Aký je postup pri vyhľadávaní zájazdu?

Veľmi jednoduchý! Stačí zadať Vaše kritériá pre dovolenku do vyhľadávacieho formulára –vypracujte mi ponuku a zobrazia sa možnosti, ktoré ponúka náš rezervačný terminál. Pre efektívne vyhľadávanie odporúčame vyplniť vyhľadávací formulár čo možno najpresnejšie,teda presne stanoviť požiadavky pre Vašu dovolenku. Ponuka zájazdov potom nebude príliš veľká a neprehľadná a vyhľadávanie tak netrvá príliš dlho.

Kedy treba zaplatiť zálohu a doplatok?

Zálohu za zájazd je potrebné uhradiť po obdržaní zmluvy a obstaraní zájazdu, všeobecných zmluvných podmienok a po naštudovaní si obsahu a súhlasu s ním.Zálohu za zájazd je nutné uhradiť v rámci platnosti rezervácie t.j.do dátumu vypršania platnosti musí mať Cestovná agentúra MAXTRAVEL peniaze pripísané na účet!Záloha býva pri drvivej väčšine cca 50% z celkovej ceny zájazdu.Po uhradení zálohy Vám príde písomný doklad o tom ,že bola záloha zaplatená a v akej výške.

Termín úhrady doplatku za zájazd je stanovený hneď pri záväznej rezervácii zájazdu.Je to individuálne podľa podmienok cestovnej agentúry,ktorá zájazd organizuje,v drvivej väčšine je to cca 45 dní pred odchodom na zájazd.Po jeho úhrade ste písomne upovedomený o tom,že platba prebehla v poriadku.V prípade rôznych akcií,najmä však ponuky Last Minute je nutné uhradiť celú sumu zájazdu jednou platbou v rámci platnosti rezervácie!

Dostávajte najlepšie ponuky medzi prvými, zaregistrujte si svoj email

Rýchly kontakt


  • +421 907 351 137
  • max-travel @ max-travel.sk
  • Vlčanská 560/15 , Šaľa 927 00

Cestovná agentúra je povinná:

Informovať cestujúceho pri propagácii alebo pri ponuke pred predajom zájazdu alebo spojenej cestovnej služby cestovného ruchu alebo jednotlivej služby cestovného ruchu, pre ktorého obchodníka je predaj zájazdu, spojenej cestovnej služby cestovného ruchu alebo jednotlivej služby cestovného ruchu sprostredkovaný.


Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk / www.mwshop.eu